O dopravě briket

Distribuce briket se provádí v balíčkách po 4 až 12 kusech, balíček váží okolo 10 kg.
Pro větší odběry jsou balíčky seskládány na tunových paletách.
Možný je jak osobní odběr, tak dovoz až do domu nebo přímo tam, kam si ukážete.

Náklaďák s terénním vozíkem

Vybraná nákladní auta si s sebou vozí terénní vysokozdvižný vozík s náhonem na všechna tři kola. Vozík je připevněn na zadní straně náklaďáku a v případě potřeby pomůže dostat náklad i do špatně dostupných míst. Díky tomuto způsobu kombinované dopravy je možné zavézt brikety téměř kamkoliv bez námahy a bez starostí.

Náklaďák s terénním vozíkem Náklaďák s terénním vozíkem Náklaďák s terénním vozíkem

Náklaďák se sklápěcím čelem nebo hydraulickou rukou

Nákladní vůz se sklápěcím čelem nebo hydraulickou rukou je správnou volbou dopravy, pokud bydlíte na dobře dostupném místěa máte prostorný dvůr nebo prostranství před domem, aby tam mohl náklaďák zaparkovat. Z nákladního vozu vám s nákladem po dlažbě, asfaltu nebo jiné zpevněné ploše pomůže např. do garáže paletový vozík, který řidiči obvykle vozí s sebou. Ale tunovou paletu bez hladkého povrchu a roviny nikam neposunete.

Náklaďák se sklápěcím čelem nebo hydraulickou rukou Náklaďák se sklápěcím čelem nebo hydraulickou rukou Náklaďák se sklápěcím čelem nebo hydraulickou rukou

Osobní odběr

Pokud preferujete osobní odběr, není to problém. Bydlíte-li v blízkosti některé prodejny s briketami nebo hobby centra, balíčky s briketami si můžete vyzvednout osobně a přepravit na vlastní náklady. Některé briketárny však nejsou na odběr pár set kilo briket připraveny, obraťte se v tomto případě na jejich prodejce v okolí.

Osobní odběr Osobní odběr Osobní odběr